1 października 2012 06:18   Dominika Nowak

Zmiany w płatnościach studenckich

Od dzisiaj płatności studenckie obsługiwane są za pośrednictwem nowego modułu SAP - FICA. W związku ze zmianami interfejsów i tym, że w USOS nie będzie się już odbywać naliczanie czesnego, pojawiły się zmiany w naszym formularzu do naliczania płatności. Bardzo prosimy zapoznać się z krótkim opisem modyfikacji.

Osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z płatnościami w USOS, mogą również dla porównania przejrzeć poprzednią wersję dokumentacji.

Przypominamy również, że w związku z wprowadzeniem nowego modułu zmieniają się numery kont wirtualnych studentów - ogłoszenie Działu Finansowego na ten temat trafiło w zeszłym tygodniu do wszystkich studentów drogą mailową.

W razie uwag co do działania nowego formularza bardzo prosimy o kontakt mailowy, ewentualne usterki będziemy jak najszybciej usuwać.