12 marca 2020 21:04   Dominika Grysztar

Funkcjonowanie biura USOS

W związku z bieżącą sytuacją i wprowadzeniem pracy zdalnej informujemy uprzejmie, że biuro Sekcji Systemów Obsługi Studiów mieszczące się przy ul. Straszewskiego będzie od jutra czynne w ograniczonym zakresie. Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt mailowy (adresy usos@uj.edu.pl, usosweb@uj.edu.pl, sels@uj.edu.pl), ew. telefoniczny - pod numerem 1512 będzie osoba dyżurna, część numerów do poszczególnych pracowników została przekierowana automatycznie na telefony komórkowe.

W razie potrzeby założenia nowego konta w USOS lub zmiany uprawnień prosimy o przekazanie skanu oświadczenia użytkownika mailem. W przypadku nowego konta konieczne jest podanie w mailu dodatkowych danych identyfikacyjnych umożliwiających poprawne zarejestrowanie osoby w USOS - numeru PESEL lub, dla obcokrajowców, obywatelstwa oraz numeru dokumentu.

Legitymacje elektroniczne będą wydawane raz w tygodniu, w czwartki, w godz. 9-13. Legitymacje wydajemy wyłącznie uprawnionym pracownikom. W przypadku podejrzenia uszkodzenia legitymacji student może pozostawić ją w sekretariacie, prosimy o przekazanie takich kart do nas - te legitymacje będą również diagnozowane w czwartki i w razie potrzeby na miejscu wymieniane. Jednocześnie zawiadamiamy, że zgodnie z informacją z Ministerstwa legitymacje przedłużone do 31 marca będą traktowane jako ważne aż do 31 maja, zatem na razie nie ma potrzeby ich przedłużania. W związku z tym bardzo prosimy nie przychodzić po same hologramy, hologramy będą wydawane tylko przy okazji odbioru legitymacji.​

O wszelkich zmianach w powyższych zasadach działania będziemy Państwa informować na bieżąco.