Wydziałowi koordynatorzy USOS Wydziałowi koordynatorzy USOS

Z poniższymi osobami należy kontaktować się w przypadku problemów z danymi w USOS (np. braki, błędne wpisy), bądź konieczności założenia nowego konta USOS na danym Wydziale.

Uprawnienia i obowiązki koordynatorów wydziałowych określone zostały zarządzeniem Rektora.

Wydział Osoba E-mail
Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Wojciech Pilch wojtek.pilch@uj.edu.pl
Biologii mgr Małgorzata Biel malgorzata.biel@uj.edu.pl
Chemii dr hab. Artur Michalak artur.michalak@uj.edu.pl
Farmaceutyczny dr Grzegorz Żuchowski grzegorz.zuchowski@uj.edu.pl
Filologiczny mgr Robert Kofin robert.kofin@uj.edu.pl
Filozoficzny Danuta Klepacz d.klepacz@uj.edu.pl
Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej mgr Krzysztof Magda krzysztof.magda@uj.edu.pl
Geografii i Geologii mgr Anna Strzelec annaaga.strzelec@uj.edu.pl
Historyczny Tomasz Tekieli tomasz.tekieli@uj.edu.pl
Lekarski mgr Wiesław Pyrczak wieslaw.pyrczak@uj.edu.pl
Matematyki i Informatyki mgr Krzysztof Koczur krzysztof.koczur@uj.edu.pl
Nauk o Zdrowiu mgr Bartłomiej Bąk bartlomiej.bak@uj.edu.pl
Polonistyki dr Krzysztof Fiołek krzysztof.fiolek@uj.edu.pl
Prawa i Administracji (Administracja) Bożena Smolarska b.smolarska@uj.edu.pl
Prawa i Administracji (Prawo) Bożena Smolarska b.smolarska@uj.edu.pl
Studiów Międzynarodowych i Politycznych mgr Anna Łukaszewicz-Derwich anna.lukaszewicz-derwich@uj.edu.pl
Zarządzania i Komunikacji Społecznej mgr Wiesław Bracha wieslaw.bracha@uj.edu.pl