Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dostęp

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dostęp do systemów

Dostęp do systemów

W celu uzyskania dostępu do wybranego systemu należy postępować zgodnie z instrukcjami na USOSowni. Poniżej dostępne są właściwe odnośniki ("Więcej" przy wybranej aplikacji). 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

USOSweb to internetowy odpowiednik USOS dla studentów i nauczycieli akademickich pozwalający na zdalne załatwianie spraw związanych z tokiem studiów. Do systemu USOSweb mają dostęp zarówno osoby studiujące, jak i pracownicy uczelni.

 

więcej o

System USOS przeznaczony jest dla pracowników uczelni. W celu założenia konta należy uzupełnić formularz potwierdzenia uprawnień lub założenia konta USOS. 

 

więcej o

Aplikacja mobilna (w wersji na systemy Android i iOS) daje dostęp do wielu funkcji realizowanych w USOSweb, a także przeznaczonych tylko dla urządzeń mobilnych. Użytkownik może otrzymywać powiadomienia o dotyczących go zdarzeniach zachodzących w systemie USOS (np. wystawienie oceny) lub wysłanych do niego bezpośrednio przez uczelnianą administrację. Student może z mobilnego USOS zawnioskować i uzyskać dostęp do mLegitymacji poprzez mObywatel.

 

więcej o

Archiwum Prac to serwis pełniący funkcję katalogu i repozytorium elektronicznych wersji prac dyplomowych i rozpraw doktorskich.

 

więcej o

Ankieter to serwis służący do przeprowadzania różnego rodzaju ankiet elektronicznych dla ogółu lub dowolnych podgrup społeczności uczelnianej. Może być wykorzystywany także do zdalnych głosowań. 

 

więcej o

Planista wspomaga układanie planu zajęć na dowolny tydzień roku kalendarzowego. Plan zajęć można oglądać na siatce standardowej lub odwróconej, dla konkretnej sali, prowadzącego zajęcia, grupy przedmiotów. Konflikty w planie są automatycznie wykrywane i zgłaszane.

 

więcej o