6 lipca 2012 08:06   Dominika Nowak

Wydruki umów dla nowych programów

Rozesłaliśmy aktualizację umożliwiającą wydruki stron 2-4 umów dla nowych programów studiów, na których nie ma jeszcze przyjętych żadnych studentów.

Podobnie jak dotychczas, wchodzimy do formularza Programy->Program osoby i wywołujemy z "Raportów lokalnych" odpowiednią wersję umowy (studia stacjonarne/niestacjonarne) dla DOWOLNEGO studenta.

Po wywołaniu raportu zwracamy baczną uwagę na parametry wyświetlane na pierwszej stronie, ustawiając je ręcznie odpowiednio do potrzeb:

• kwoty
  • okres, na który zawierana jest umowa
  • uzyskiwany tytuł

Przechodzimy na drugą stronę okienka parametrów, wybieramy opcję "Osoby wskazane przez 'Filtruj po etapach'", po czym ustawiamy właściwy program (dla którego chcemy uzyskać umowę), oraz pasujący do niego etap. Kod cyklu nie ma znaczenia.

Po takim ustawieniu parametrów i uruchomieniu wydruku na umowie powinny znajdować się poprawne informacje.