19 czerwca 2020 11:50   Dominika Grysztar

Immatrykulacjaw USOS Java - zapisy na szkolenia w MS Teams

Po dłuższej przerwie wznawiamy przeznaczone dla Państwa szkolenia prezentujące procedurę immatrykulacji w aplikacji USOS Java. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną szkolenia będą prowadzone zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams. Tym razem przeznaczone są one przede wszystkim dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w szkoleniach przeprowadzonych przez nasz zespół z początkiem marca.

Pierwsze prezentacje chcielibyśmy przeprowadzić już w najbliższy czwartek, 25 czerwca, o 8:15, 10:00, 12:00 i 14:00. Następne szkolenia odbędą się zapewne w kolejne czwartki, a liczbę grup i ich terminy będziemy ustalać i ogłaszać w zależności od potrzeb i zainteresowania naszą propozycją. Aby umożliwić sprawne zapisy do poszczególnych grup zajęciowych, zdefiniowaliśmy w USOSweb nową turę rejestracji SSOS-JavaImm-19/20L, która będzie aktywna od poniedziałku, 22 czerwca, od godziny 8 rano.