17 kwietnia 2013 19:26   Dominika Nowak

Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych i kursów

W dziale Dokumenty/Instrukcje zamieszczona została dokładna instrukcja wydruku świadectw ukończenia studiów podyplomowych i kursów dokształcających. Dokument zawiera kilka ważnych wskazówek, bardzo prosimy, aby zapoznali się z nim ci z Państwa, którzy będą się zajmować wydrukami świadectw.
Czytaj więcej »


 wydruki


16 kwietnia 2013 00:54   Dominika Nowak

Wydruki odpisów dyplomów doktorskich

Na naszej stronie została zamieszczona instrukcja wydruku odpisów dyplomów doktorskich z USOS. Uwaga: jeśli nie widzą Państwo przycisku "Dyplomy UJ" w formularzu przewodów doktorskich, oznacza to że nie nastąpiła automatyczna aktualizacja USOS. Sposób wywołania aktualizacji ręcznej opisany był w ogłoszeniu z 27 września 2012, w razie potrzeby prosimy z niego skorzystać.
Czytaj więcej »


 dyplomy


29 stycznia 2013 00:14   Dominika Nowak

Ważna aktualizacja USOS - raporty BIRT

W związku z tym, że USOS będzie przechodził stopniowo na nowoczesny sposób raportowania (za pomocą narzędzia BIRT - Business Intelligence Report Tool), umieściliśmy na serwerze aktualizację, która umożliwi docelowo działanie nowych raportów na Państwa komputerach. W przeciwieństwie do innych aktualizacji ta ma postać programiku instalacyjnego, wprowadzającego odpowiednie zmiany w strukturze plików. Bardzo prosimy, gdy mechanizm aktualizacji ściągnie nowe dane, i Windows zapyta o pozwolenie na...
Czytaj więcej »
22 listopada 2012 23:50   Dominika Nowak

Nowe programy - przeniesienie studentów, ciąg dalszy

W nawiązaniu do ogłoszenia z 20 listopada, według zasad tam opisanych, dzisiaj wieczorem na nowe programy przeniesieni zostali studenci pierwszego roku wydziałów: BiNoZ Farmacji FAiIS Lekarskiego Matematyki i Informatyki Nauk o Zdrowiu SMiP ZKS W przypadku wątpliwości bądź wykrycia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy.
Czytaj więcej »


 polon